MÖBLER / Bord / Bord 15475016
nr 1547 5016
Bord
rokokostil, omkring 1900, bemålat. Bredd: 88 cm. Djup: 53 cm, höjd: 76 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 juni 2023
kl 20:16:00
12/6 20:07:59